Жас ғалымдарға арналған Басқарма Төрағасы-ректордың грантына жыл сайынғы ғылыми жобалар конкурсы

М.Қозыбаев атындағы СҚУ Жас ғалымдар кеңесі Ғылым департаментімен бірлесе отырып жыл сайынғы Басқарма төрағасы-Ректорының грантына ғылыми жобалар байқауын жариялайды.

Байқаудың мақсаты: Жас ғалымдардың ғылыми-зерттеу қызметін ынталандыру.

Байқау жоспары:

конкурсқа қатысушылар smu@ku.edu.kz электрондық поштаға келесі құжаттарды ұсынады:

• осы ақпараттық хатқа 1-қосымшаға сәйкес электронды түрде конкурсқа қатысуға өтінім;
  • осы ақпараттық хатқа 2-қосымшаға сәйкес жобаны рәсімдеуге қойылатын талаптарға сәйкес әзірленген электрондық нысанда (pdf форматында) жобаның тұсаукесері.

Өтініштер 2024 жылдың 30 сәуірін қоса алғанда қабылданады. Байқауға 40 жасқа дейінгі оқытушылар, магистранттар мен докторанттар қатыса алады.

Конкурстың қорытындысы конкурс өткізілген күннен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей шығарылады.

Байқау қорытындысы бойынша бес жеңімпазға ғылыми-зерттеу жұмыстарын жалғастыру үшін әрқайсысына 300 000 теңге көлемінде ақшалай гранттар беріледі.

Конкурс туралы ереже