Республикалық олимпиадалардың жүлдегерлері

Өткен аптада білім беру бағдарламалары топтары бойынша Республикалық студенттік пәндік олимпиадалардың алғашқы жеңімпаздары белгілі болды. Біздің студенттер келесі бағыттардан жүлделі орындарға ие болды:
1. «Биология мұғалімдерін дайындау» – Еркежан Абишева және Данель Токпаева (МЖҒФ) – командалық есепте 3 орын (жетекшісі Нусупова А.Ж.)
2. «Химия мұғалімдерін дайындау» – Валерия Астапова және Жанерке Есілбай (МЖҒФ) – командалық және жеке жарыста 2 орын (жетекшісі Мокшин Д.С.)
3. «Электр энергетикасы» – Владислав Куликов (ИСТФ) – жекелей есепте 3 орын, 50 мың теңге жүлде алды. (жетекшісі Гаголина О.С.)
4. «Телекоммуникация» – Даниал Амангелді (ИСТФ) – жекелей есепте 3 орын
5. «Шетел тілі (тілдік емес мамандықтар үшін)» - Аңсар Казбеков (МЖҒФ).
6. «Музыкалық білім» - Фрида Фаст (ПФ) – жеке сайыста 2 орын (жетекшісі Жукова Т.В.)
«Педагогикалық адалдық» номинациясы - Инна Пашковская (ПФ), (жетекшісі Колесникова Г.А.)
«Музыка мұғалімінің педагогикалық құзыреттілігі» номинациясы Аяжан Ерғали (ПФ), (жетекшісі Кулжанова Ж.Ж.)

Құттықтаймыз! Жаңа табыс пен жеңіс тілейміз!