Әлем чемпионатында жеңіс тұғырына көтерілді

Могилев қаласында (Беларусь) полиатлоннан Әлем Чемпионаты өтті. Жарысқа Қозыбаев университетінен екі студент қатысты.21-23 жас аралығындағы Никита Изотов (ФКНВП-21) әлем чемпионынан бір ұпайға ұтылып, 2 орынды иеленді. Никита 100 ұпайдан 98 ұпай жинап, оқ атудан өзінің жеке рекордын орнатты. Халықаралық спорт шебері нормативін орындады!

Хамзин Арсен (ФКС– 21) тартысты сайыста өзін айқын көрсетті. Спортшы 18-20 жас санатында күміс медальді жеңіп алып, 316 ұпай жинап, спорт шебері нормативін орындады. Қазір біздің спортшыларымыз мамыр айының басында Ақтауда өтетін бессайыс бойынша Қазақстан Чемпионатына дайындалып жатыр.Полиатлоншыларды «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Александр Наумов дайындайды.Алдағы уақытта да жеңісті бастамалар тілейміз!