Жошы Ұлысының 800 жылдығы

2024 жылдың 25 сәуірінде Жошы Ұлысының 800 жылдығына арналған «Жошы ұлысы рухани жаңғыру призмасы арқылы» атты Аймақтық конференция өтті.  Конференцияға университеттің "Қазақстан тарихы және ӘГП" кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы мен студенттері, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы академиясының тарих пәнінің мұғалімі лейтенант М.М.Мәлібаев, «Әбу Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-гимназиясының» 10 сынып оқушысы Марленова А., тарих пәнінің мұғалімі А.А. Каиров қатысты. Баршаңызға қатысқандарыңыз бен қызықты баяндамаларыңыз үшін рахмет!