ЖОО студенттері арасындағы денсаулық Фестивалі

Бұл іс-шараның мақсаты жастар арасында СӨС насихаттау, спортта басым бағытты қалыптастыру, өз денсаулығын нығайту және гимнастиканың сауықтыру түрлерін насихаттау болды.Денсаулық фестивалін университетте 2003 жылдан бастап дене шынықтыру кафедрасы өткізеді. Осы жолы спорттық шараға әр түрлі факультеттерден қыздар қауымы қатысып, шымырлығы мен шапшаңдықтарын көрсетті.

Түрлі спорттық секциялармен айналысатын 35 студент, оның ішінде: фитнес, гимнастиканың сауықтыру түрлері және йога.Жарыс бағдарламасында: ептілік пен төзімділікті арттыруға арналған жаттығулар бар (жерден көтерілу, отырып тұру, пресс жаттығулары, икемділік сынағы, секірмекпен 1 минут ішінде секіру. Нәтижесінде құрамалар арасында жүлделі орындар келесідей бөлінді:
1 орын- ТжӘИ
2 орын- ТЭҚФ
2 орын- ПФ
3 орын- АФ
3 орын- ИСТФ
Қатысушылар мен ұйымдастырушыларды құттықтаймыз!