23.04.24. Халықаралық конференциясына орай «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының аға оқытушысы Баекина Н.М. ИЯ-23 және Фил-23 тобының студенттерімен «Әлеуметтік желілер» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Аға оқытушы инновациалық әдіс-тәсілдерді, жаңа технологияларды қолданды, сабақ қызықты әрі танымды бағытта жүргізді. «Сұрақ-жауап сандығы» әдісі, еоку, GR негізінде Worwall платформасы арқылы тапсырмалар орындалды. Студенттер бейнеролик бойынша Инстаграмда пост пен комментарии жазды. Студенттер сабаққа бедсенді қатысып, қызығушылықтарын танытты.