«Қазпошта» АҚ СҚОФ-мен ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

Құжат білім беру, кәсіптік және қоғамдық қызмет саласындағы әріптестікті дамытуға бағытталған. Бұл біздің түлектерді жұмысқа орналастыру, студенттердің тәжірибесін ұйымдастыру, кәсіптік бағдар беру саласындағы жұмысты күшейтуге мүмкіндік береді. Сонымен қатар, тәжірибе мен білім алмасу, бірлескен ғылыми жобалар мен оқу процесіне, әдістемелік семинарларға, ғылыми-практикалық конференцияларға, дөңгелек үстелдерге, байқауларға, спорттық жарыстарға және басқа да іс-шараларға қатысу арқылы жүзеге асырылады.

«Алдағы уақытта университетте өз брендімізбен кеңсе ашып, қызметтердің барлық түрлерін ұсынатын боламыз. Түлектердің жұмысқа орналасуына көмектесеміз, сондай-ақ, студенттер біздің базада өндірістік тәжірибеден өте алады»,- деді «Қазпошта» АҚ Солтүстік Қазақстан облыстық филиалының директоры Сымбат Құдайбергенов.

Басқарма Төрағасы-Ректор м.а. Рената Апергенова жоспарланған бағыттарда одан әрі ынтымақтастықты нығайтуға үміт білдірді.