Көпсайыстан ҚР Чемпионатында жаңа жеңістер

Университетіміздің  спорт клубының көпсайысшылар құрамасы полиатлоннан Қазақстанның жазғы Чемпионатынан 9 медаль алып келді. Жарыс Ақтау қаласында 6-12 мамыр аралығында өтті. Үшінші курс студенті Никита Изотов Каспий жартылай марафонын және бессайыс, үшсайыс және абсолютті біріншіліктен үш алтын медальді жеңіп алды.

Айтып өткен жөн, Никита әлем Чемпионатының жүлдегері және халықаралық дәрежедегі спорт шебері. Спортшы бүгінгі жеңістерімен марапаттар қоржынын толықтырды. Сондай-ақ, ҚЧ жеңімпазы біздің студент, ҚР спорт шебері Арсен Хамзин атанды. Ол, бессайыста «алтын», үшсайыста «қола» және абсолютті біріншілікте «күміс» жеңді. Жақсы нәтижелерді Юлия Безушко көрсетті. Бойжеткен 21-23 жас санатында бірінші орынды иеленді. Юлия Крец 18-20 жас санатында 4 орын алды.

Команда жаттықтырушысы, ДӘТТӘ кафедрасының аға оқытушысы Александр Наумов ардагерлер санатында өнер көрсетеді. Ақтаудағы жеңіс ол үшін Қазақстан Чемпионатында 52-ші болды! Сондай-ақ, Александр Владимирович 5км қашықтықта бірінші болды. Нәтижесінде, жарыстарда ұсынылған ҚР спорт клубтарының арасында біздің құрама бірінші орында.

Чемпиондарды құттықтаймыз!