"Бір ел- бір кітап"акциясы

???? 2024 жылы "Бір ел- бір кітап"акциясы аясында жалпыхалықтық оқуға көрнекті жазушы, балалар әдебиетінің классигі,100 жылдығы ЮНЕСКО көлемінде аталып  өтілетін ,қазақ жазушысы Бердібек Соқпақбаев шығармаларын оқу ұсынысы қабылданған болатын.
????Шара барысында  М.Қозыбаев атындағы СҚУ-дың "Практикалық қазақ тілі" кафедра оқытушылары, кітапхана қызметкерлері, студенттер, Ғ.Мүсірепов атындағы  облыстық балалар-жасөспірімдер кітапханасының қызметкерлері және Мамлют ауданы Белое орта мектебінің кітапханашысы мен оқушылары қатысып, жазушының өмірі мен шығармашылығы талқыланды .
???? Құрметті оқырмандар!
Жазушы Бердібек Соқпақбаевтың кітаптарын бірге оқиық!