«Intelligent marathon» зияткерлік ойыны

2024 жылғы 3 сәуірде ЭиТ-23, БМ-23-1к, БМ-23-2к, АМДИ-23к, АМДИ-23, НРТ-23 топтарының студенттері арасында «Intelligent marathon» зияткерлік ойыны өткізілді.
Іс-шара «Intelligent marathon» ойыны түрінде өтті. Сабақ қызықты әрі қызықты өтті. Студенттерді түрлі тосын сый мен кедергілер күтіп тұрған ойын таң қалдырды. Оқушылар ағылшын тілін білетін мамандар ретінде жарысып, көптеген қызықты және қызықты тапсырмаларды орындады. Балалар сауалдарға ақылдылық пен тапқырлық таныта отырып, сөздерді әріптерден құрастырып, кроссвордтарды анықтап, жарысып, үй және жабайы жануарлар туралы білімдерін көрсетіп, оларды салыстырып, жұмбақтарды шешіп, мәтіндерді құрастырды. Ойын өте қызықты, қызықты, қызықты болды. Аталған іс-шара оқушылардың жоғары шығармашылық әлеуетін, ағылшын тілін жақсы меңгеру деңгейін, алған білімдерін қойылған міндеттерді шешу үшін пайдалана білуін көрсетті.
ИЯ кафедрасының жауапты ПОҚ:аға оқытушы: Т.Е. Өмірзақова

аға оқытушы: Сырымбетова Д.С.

оқытушы: Жүсіпова А.Р.