«Topical issues of teaching English as a foreign language» өңірлік ғылыми-әдістемелік семинары

2024 жылғы 23 сәуірде «Шет тілдері» кафедрасы «Тілдер мен әдебиетті оқытудың теориялық және әдіснамалық аспектілерінің қазіргі заманғы парадигмалары» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция шеңберінде «Topical issues of teaching English as a foreign language» тақырыбында мектептердің, колледждер мен жоғары оқу орындарының ағылшын тілі мұғалімдері мен оқытушыларына арналған өңірлік ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.
Өңірлік ғылыми-әдістемелік семинарды біздің кафедра жыл сайын 7 жыл бойы өткізеді. Биыл ол «Тілдер мен әдебиетті оқытудың теориялық және әдіснамалық аспектілерінің қазіргі заманғы парадигмалары» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция аясында өтті. Семинарға біздің ЖОО оқытушылары, қала мен облыс мектептерінің, сондай-ақ, колледждердің, ҚР Ұлттық ұланы академиясының мұғалімдері қатысуда.

Семинарды ұйымдастырушылар:
Исмагамбетова Л.Ш., кафедра меңгерушісі, п.ғ.м.
Алешкина И.Х., аға оқытушы, п.ғ.м.
Жүнісова Р.Ш., аға оқытушы, п.ғ.м.
Новоселова О.В., аға оқытушы, п.ғ.м.