«Жастар - ел болашағы» атты өңірлік студенттік онлайн ғылыми-практикалық конференциясы

2024 жылғы 24 сәуірде Zoom платформасында тілдік емес мамандықтар студенттері арасында үш тілде «Жастар - ел болашағы» атты өңірлік студенттік онлайн ғылыми-практикалық конференция өткізілді.
Қатысушылар: М.Қозыбаев атындағы СҚУ студенттері және Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл машина жасау және көлік колледжі.
Атқарылған жұмыстың нәтижелері: мұндай іс-шаралар студенттердің жоғары дайындық деңгейін, сондай-ақ іс-шараның ұйымдастырылуын және қатысушылардың тренинг барысында алған барлық дағдыларын көрсетуге ұмтылысын көрсетті.

Жауапты:
Сырымбетова Д.С., аға оқытушы, п.ғ.м.
Өмірзақова Т.Е., аға оқытушы, п.ғ.м.
Жүсіпова А.Р., оқытушы