Жеңіс күнінің 79 жылдығы қарсаңында бейне сюжеттер конкурсы

Жеңіс күнінің 79 жылдығы қарсаңында «Шет тілдері» кафедрасы ағылшын тілінде бейне сюжеттер конкурсын өткізді, оған АФ, ПФ, ФИЦТ, ФМЕН, ИЯЛ тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері қатысты. Студенттер өздерінің бейнежазбаларында тек өз туыстары мен жерлестерінің ғана емес, Жеңіс күнін жақындатқан Қазақстанның көрнекті адамдарының даңқты әскери жолы туралы айтады. Барлығы 18 бейне сюжет дайындалды, оның 15-і туған-туыстарына, ал 3-і ҰОС батырларына арналды. Комиссия құрамына «Шетел тілдері» кафедрасының оқытушылары Н.П. Шевелева, О.Г. Штро, Л.А. Бексұлтанова кірді, олар талаптарға сәйкестік дәрежесін ескере отырып, орындарды былайша бөлді:

1 орын - Диана Дулатова (Ю-23, ФИЭП);
2-орын - Қалиева Раушан (Ю-23, Фиэп), Мұстафина Диляра (Ю-23, ФИЭП);
3-орын - Кравцова Анастасия (СП-23, ПФ), Олжабаева Эльдана (ХБ-23, ФМЕН), Рогоза Анастасия (ХБ-23, ФМЕН).

Жауапты: аға оқытушылар Л.Ш. Исмагамбетова, Т.Н. Кораблина