Маусым айында "Практикалық қазақ тілі" кафедрасы жазғы тілдік мектебін ұйымдастырған болатын. Биыл мектеп өз жұмысын мини-курстар форматында жүргізді. Бір апта- бес сабақ! Әр аптаның өз тақырыбы белгіленді: 1 апта- қазақ тілі ұлттық ойындар арқылы; 2 апта- қазақ тілі ұлттық салт- дәстүрлер арқылы; 3 апта- қазақ тілі мақал- мәтелдер, фразеологизмдер арқылы; 4 апта- қазақ тілі жағдаяттар арқылы. Жазғы мектеп тыңдаушылары: университет оқытушылары, қызметкерлері,  студенттері мен басқа да ұйымдардың қызметкерлері.
Мектеп жұмысы болашақта ұзақ мерзімді курстар  форматында жалғасын табады!Барлық қатысушыларға үлкен алғыс білдіреміз!!!