Бұқаралық ақпарат құралдары күнімен!

Құрметті БАҚ өкілдері, сіздерді кәсіби мерекелеріңізбен құттықтаймыз!Республикалық және облыстық БАҚ қызметкерлерінің көп бөлігі біздің оқу ордамыздың түлектері. Біз 20 жылдан астам уақыт бойы журналистерді дайындап келеміз. Әрқашан олардың жетістіктерін мақтан тұтамыз!

Университетіміздің жұмысын, оқытушылар мен студенттердің жетістіктерін жариялайтын, Қозыбаев университетінің қызметін жетілдіру бойынша сындарлы ұсыныстар білдіретін телеарналар, газеттер, ақпарат агенттіктері және әлеуметтік желі парақшаларының редакцияларына алғыс айтамыз! Біз сіздің қолдауыңызды бағалаймыз! Жас буынның қажеттіліктері мен үміттеріне мұқият көңіл бөліп, өңіріміздегі жоғары білімді дамытуға қосқан үлесіңіз үшін ризашылығымызды білдіреміз. Сіздерге шын жүректен шабыт, үнемі шығармашылық ізденіс, оқырмандар, көрермендер мен тыңдармандардың шексіз сенімі, жаңа  идеялар мен жобалардың сәтті жүзеге асуын тілейміз! Мейрам құтты болсын!