Анатолий Томашец – мерейтой иесі

Осы аптада СҚМУ-дың профессоры Анатолий Томашец 75-жылдық мерейтойын атап өтті. Мерейтой иеcіне құрмет көрсету салтанатты және бір уақытта достық түрде өтті. Анатолий Константинович автомобиль көлігі, қазіргі көлік және машина жасау кафедрасында, 1998 жылдан бастап, қызмет атқарады,  оны 20 жыл ішінде басқарды, кандидаттық диссертациясын қорғады. Оның басшылығымен жалпы алғанда облыс пен республика үшін жүз шақты техникалық кадрлар дайындалды.

Ол қазіргі таңда да сабақ береді, сонымен қатар өзінің белсенді азаматтық ұстанымын көрсете отырып жастарға үлгі болып отыр: университеттің қатар кеңесін басқаруда, «Нұр Отан» партиясының мүшесі, әлі күнге дейінспортпен шұғылданады.

Анатолий Томашец көптеген грамоталармен, дипломдармен және омырауға тағатын «За заслуги в развитии науки» белгісімен марапатталған.

Сыйлықтар, құттықтаулар мен гүлдер осы мерейтой кешінде көп болды. Біз Анатолия Константинович жыл сайын осындай жағымды әсерге бөлінуін тілейміз!

23.09.2013