Диплом табыстау рәсімі– 2024

Қозыбаев университетінде дипломдарды табыстау басталды. Алғашқы күні ТЭҚФ,ТжӘИ түлектері және барлық магистранттар ЖОО бітіргенін растайтын құжаттарын алды.Салтанатты шара оқу ордамыздың бас сахнасында өтті. Екі аудиторияда және негізгі кампус алаңында ата-аналар үшін тікелей трансляция ұйымдастырылды.

«Университетті сәтті аяқтауыңызбен құттықтаймын! ЖОО-да алған білім мен тәжірибе, кез келген кәсіби қиындықтарды жеңуге көмектесетініне сенімдімін. Қозыбаев университеті биыл еліміз үшін бір жарым мыңға жуық маман шығаруда. Қолдап, тәлім-тәрбие берген оқытушыларыңыз бен ата-аналарыңыз сіздерді мақтан тұтады. Қиын міндеттерден қорықпай, үлкен мақсаттар қойыңыздар. Әр басқан қадамдарыңа сәттілік серік болсын! «Қозыбаев университетінің түлегі» деген атақты лайықты алып жүріңіздер!», деді Басқарма Төрағасы – Ректор Ербол Исақаев.

Осы жылы СҚУ-ды барлығы 1 468 білім алушы бітіруде. Оның 1 376-сы бакалавриат, 92-сі магистратура. Бұл еліміздің барлық дерлік облыстарынан келген студенттер. 369-ы үздік дипломға ие болады.Университетімізде шетелдік студенттер де оқиды. Биыл 83 медицина түлегі Үндістан мен Бангладеш азаматтары. Алда, ПФ пен ИСТФ және шілденің 5-і күні АФ, МФ сондай-ақ, МЖҒФ түлектері дипломдарын алмақ.