ТЭжҚФ бакалавриат және магистратура түлектері дипломдар алды

Бүгін Тарих, экономика және құқық факультетінің 2024 жылғы түлектеріне университетті бітіргені туралы дипломдар табысталды. Салтанатты рәсім ЖОО-ның басты сахнасында өтті.

Құрметті түлектер, факультет басшылығы мен ПОҚ сізді жоғары оқу орнын бітіргеніңізбен құттықтайды! Сізге осы оқу жылдарында армандаған барлық нәрсеге қол жеткізуіңізді тілейміз. Сізге керемет мансап құруды, құрметті лауазымға ие болуды, үлкен табыс әкелуді және әрқашан әділ, мейірімді және позитивті адамдар болып қалуды тілейміз.

Алма-матер қабырғаларынан шыққанда, сізге өздері білетін және білетін барлық нәрсені үйретіп, жанының бір бөлігін сізбен бірге қалдырған тәрбиешілеріңізді әрқашан есте сақтаңыз. Сізге шын жүректен бақыт, амандық және бар жақсылықты тілейміз!