Шетелдік студенттер Аризона университетімен қос дипломды бағдарламаларға оқуға түседі

Шетелдік студенттер Петропавлға, Қозыбаев университетіне Аризона университетімен бірлескен қос дипломды бағдарламаларына түсу үшін келеді. Алғашқы талапкер Екатеринбург қаласынан келген Егор Рохин болды. Бүгін ол ЖОО-мен білім беру қызметтерін көрсету туралы шартқа қол қойды. Осыған дейін ол, қабылдау комиссиясына келіп оқуға түсуге қажетті құжаттармен танысқан болатын. Енді ол ресми түрде біздің студент.

Егордың өзі атап өткендей, оны университетті бітіргеннен кейін бірден екі диплом алу мүмкіндігі қызықтырды: қазақстандық және американдық диплом. Сондай-ақ, толығымен шет тілінде жетекші профессорлармен сабаққа қатысу, бұл ағылшын тілін меңгеру деңгейін арттыруға және семестр бойы Аризонада оқуға мүмкіндік береді.Айта кетейік, шетелдік талапкерлер Қозыбаев университетіне ақылы негізде оқу үшін қос дипломды бағдарламаларға түсуге құқылы.

30.07.2024