Студенттер қатарына қосу

Әрқшан оқу жылының басында СҚМУ-да  бірінші курс студенттерін студенттер қатарына қосу салтанаты өтеді. Біздің жоо-ң дәстүрі осындай.

Алайда биыл жаңа нәрсе пайда болды – бірінші курс студенттері бұрындары болған, яғни,  факультеттер бойынша емес барлығы студенттер қатарына қосылу салтанатына бірге қатысты.

СҚМУ-дың құрамына 1000-ға жуық бірінші курс студенттері толықтырды. Олар акт залында әрбіреуі өздерінің өнерлерін көрсете алатын, таланттарын көрермендермен бөлісе алатын өздерінің бірінші және негізгі салтанаттарына жиналды.

Олар әлі сынақтар мен сессия болған жоқ – алда болады, алайда олар шығармашылық бойынша бірінші емтихандарын аса құрметпен тапсырды. Студенттер қатарына қосу салтанаты сәтті өтті. Бірінші курс студенттерін құттықтаймыз, енді олар «СҚМУ студенті» атағын мақтанышпен ала алады!

26.09.2013