М. Қозыбаев атындағы СҚУ басшылығы "Туған жерге-тағзым" бағдарламасына қатысты

17 тамызда Тарих, экономика және құқық факультетінің деканы Картова З. К. және М.Қозыбаев атындағы СҚУ академиялық мәселелер жөніндегі Басқарма мүшесі Апергенова Р.С. Айыртау ауданы, Лобанов а., "Зейнеп" колледжінің базасында АlMAU өткізген "Туған жерге-тағзым" мәдени-ағарту бағдарламасына қатысты. Іс-шара аясында жетекші қоғам қайраткерлерінің, ғалымдар мен Алматы, Көкшетау және Астана ЖОО өкілдерінің қатысуымен тақырыптық және пікірталас алаңдары ұйымдастырылды. Сондай-ақ, Басқарма төрағасы- М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің ректоры Исакаев Е.М. су тасқыны кезінде гуманитарлық көмек көрсеткені үшін Аlmau ректорына А.Б. Қожахметовке Алғыс хат табыс етті.

24.08.2024