Тарих, экономика және құқық факультетінде Қазақстанда АЭС салу бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізілуде

2024 жылғы 12 қыркүйекте ТЭжҚФ-та Қазақстанда АЭС салу бойынша түсіндіру кездесуі өтті, оған ЕжА-21 және МЕ-21 топтарының студенттері қатысты. Іс-шараның қонақтары Петропавл қаласының Құрметті азаматы, "Мир атракционов" ЖШС құрылтайшысы Козлов Владимир Иванович және "Бірінші гимназия" КММ директоры Анцибор Татьяна Михайловна болды. Олар білім алушыларға АЭС құрылысының маңыздылығы, экономикалық пайдасы, сондай-ақ Қазақстан Республикасында электр энергиясының тапшылығы мәселесін шешу мүмкіндігі туралы айтып берді.

13.09.2024