«Спорт есірткіге қарсы!» турнирі

«Спорт есірткіге қарсы!» турнирі Мемлекет басшысының студенттермен жүргізілетін жұмыста ұлттық құндылықтарды ұштастыру тапсырмасы аясында 1 курс студенттері арасында тоғызқұмалақ жарыс өтті. Турнирге барлығы 30-ға жуық адам қатысты.

Әр факультет өз командасын ұсынды. Оның құрамында ұлдар да, қыздар да болды. Екі күн бойы білім алушылар қазақтың ұлттық ойыны тоғызқұмалақтан бақтарын сынады. Зияткерлік ойын «айналмалы» жүйе бойынша өтті.

Нәтижесінде 1-орын МЖҒФ, екінші орын ТЭҚФ, турнирдің «қоласы» ТжӘИ бұйырды. Жеке біріншілікте Манас Қожахметов (АМДИ-24-к тобы) мен Диана Үшкемпір (БМ-24-к-1 тобы) жеңімпаз атанды.  Құттықтаймыз!

27.09.2024