Байқау жеңімпаздарын құттықтаймыз!

2024 жылдың қыркүйегінде М. Қозыбаев атындағы СҚУ педагогикалық факультеті және «Өрлеу БАҰО» АҚ «СҚО бойынша кәсіби даму институты» филиалы академиялық дербестік жағдайында «Педагогикалық ғылымдар» бағытының білім алушылары мен түлектерінде үздіксіз кәсіби даму құзыреттілігін қалыптастыру»  Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі Ғылым Комитетінің гранттық қаржыландыруы бойынша (2023-2025 жж.) ИРН АР19678852 ғылыми жобасын іске асыру шеңберінде Дүниежүзілік мұғалімдер күніне арналған «Даму арқылы жетілдіру» облыстық байқауын ұйымдастырды және өткізді.

Конкурстың мақсаты - жетілдіруге ұмтылу арқылы жүзеге асырылатын және жеке мысалмен расталатын ҒЗЖ-ның үздік мысалдарын анықтау.

Байқауға ПМНО-21 және ПМНО-22 тобының студенттері қатысты. Николаева Валерия, Проценко Татьяна және Гайсина Ильмира құрамындағы ПМНО-21 тобының студенттер тобы 2 орын алды. ПМНО-21 тобының студенттері Айгужина Ракиля мен Манохина Ксения «Шабыттандыратын шығармашылық» номинациясы бойынша диплом алды.

Байқауға қатысушыларды тамаша нәтижелерімен құттықтаймыз, көрсеткен белсенділіктері үшін алғыс білдіреміз және одан әрі кәсіби және шығармашылық табыстар тілейміз.

10.10.2024