«Вокалдық-хордық орындаудың өзекті мәселелері» семинары

18 қыркүйекте Қазақстан ұлттарының Ассамблеясы залында облыстық ғылыми-тәжірибелік «Вокалдық-хордық орындаудың өзекті мәселелері» семинары көркемөнер ұжымдары мен Солтүстік Қазақстан облысының ауылдық және аудандық Мәдениет үйлерінің директорлары үшін өтті.

Семинарға хордың көркем жетекшісі Зеленый А.Г. (концертмейстер Балабанова И.Е.) дайындық үрдісінде хормен мастер-класс көрсеткен СҚМУ-дың студенттер хоры қатысты. Семинарға қатысушылар өнер көрсеткен хор мен өткізілген мастер-класске жоғары баға берді.

Семинарға «Музыка пәндері» кафедрасында және «Музыкалық білім» және «Мәдени-бос уақытылы жұмыс» мамандықтарында вокалдық-хордық орындаудың құрылуын айтып өткен аға оқытушы Мореева Т.К. қатысты. Семинарда «Музыка пәндері» кафедрасының меңгерушісі, к.п.н., доцент Колесникова Г.А., к.п.н., доцент Афонина Н.А., аға оқытушы Дягилева Т.Н., концертмейстер Жукова Т.В ат салысты.

30.09.2013