Республикалық байқау

Экономист студенттер назарына!

«Елдің үздік жас экономисі» атағы үшін  бақ сынағыңыз немесе кейіннен жұмысқа орналасу мүмкіндігімен ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінде, «Экономикалық зерттеулер инстистуты» АҚ-да  тағылымдамадан өткіңіз, «Болашақ» Қауымдастығының ұсынымдық хатын,  сондай-ақ дипломдар, бағалы сыйлықтар мен кәдесыйлар  алғыңыз келе ме?

Онда жас экономистердің Республикалық  «Жас Сарапшы - 2013» байқауына қатысыңыз.

Қатысу үшін  жасы 29 дейінгі 4 курс студенттері мен  экономика мамандығының магистранттарын шақырамыз.

Асығыңыздар! Өтініштер zhassarapshy@economy.kz поштасы арқылы 15 қазанға дейін қабылданады.

Конкурс туралы түпкілікті мәліметті www.bolashak.kz сайтынан табасыздар.

Конкурсқа қатысыңыздар! Бақтарыңызды сынаңыздар!

03.10.2013