Дөңгелек үстел

2013 жылдың 6 қыркүйегінде «Мемлекеттік және жергілікті басқару», «Есеп және аудит» және «Экономика» мамандықтарының екінші, үшінші және төртінші курс студенттерімен «ҚР Отбасы күні» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстел барысында түрлі елдерде Отбасы күнін атап өту ерекшеліктері, Қазақстанда Отбасы күнін өткізу қажеттілігі және қазақстандық қоғамның ұясы ретіндегі отбасының өзекті мәселелері қаралды.

Дөңгелек үстел отырысы барысында Қазақстанда «Отбасы күні» мерекесін өткізу мемлекет пен қоғамдық ұйымдардың назарын қазақстандық отбасылардағы мәселелерге  аудару қажеттілігі болып табылатыны анықталды.

Студенттер дөңгелек үстел отырысына белсенді қатысып, маңызды мәселелер бойынша өз көзқарастарын қорғады.

03.10.2013