Бассейнде ашық есік күні

СҚМУ-дың жүзу бассейнінде өткен аптада Ашық есіккүні өтті. 50-ден астам Петропавл тұрғындары спорттық кешенді тегін келіп көре алды.  Олар үшін экскурсия жүргізілді, спорттық бағыттармен және осы жерде кәсіби сабақтар жүргізетін жаттықтырушылармен таныстырылды.

Одан әрі қарай шығармашылық гимнастиканың жас жұлдыздары ашқан фитнес-марафоны өтті. Сосын әрбір жаттықтырушы барлық қалаушылар қатыса алатын өзінің мини-фитнес бағдарламасын ұсына отырып мастер класс өткізді.

Сонымен қатар ашық есік күніне келіп кетушілердің арасынан құрғақ залда және бассейнде тегін жеке жаттығулар жүргізу түрінде сыйлық ұтысы ойнатылды.

03.10.2013