Спорт – денсаулық кепілі

Қыркүйек айында университетімізде жыл сайынғы шағын футболдан жарыстар өтті. Осы жылы ол дәстүр қыздар арасындағы сайыспен ерекшеленді. Бұл шараның алға қойған мақсаты жастар арасында салауатты өмір салтын нығайту. Оқу орнымыздың жастар ісі жөніндегі комитет төрағасы Арман Баязитов сөз сөйлеп, спортшыларға сәттілік тіледі.

Ойын тартысты өтті. Сайыс барысында көрермендердің ойынға қосқан үлесі мол. Олар өз командаларын қолпаштап отырды. Ол спортшыларымызға сенімділік берді.

Ең алдымен, ойын жасыл алаңға шыққан 2 жатақхана мен 3 жатақхана қыздары арасында өтті. Бұл ойында жүзден жүйрік, мыңнан тұлпар атанған 2 жатақхана қыздары. Ширек финалға сайысқа түскен бірінші және екінші жатақхана қыздары. Кубок иегерлері екінші жатақхана қыздары атанды. Басқа құрамаларға бағалы сыйлықтар таратылды. Мың бұралған қыздарымыздың оқумен қатар спортты да қоса алып жүргені қуантады. Оларға өмір белестерінде де жеңіс тұғырынан көріне берсін демекпіз.

16.10.2013