«Нұр Отан» партиясының кезектен тыс XV Съезі

Қазанның 17-18 күндері «Нұр Отан» партиясының кезектен тыс XV Съезі өтті. Оның жұмысына барлығы республиканың барлық аймағынан 1200 адам қатысты. Біздің жоо-дан 12 делегат – университет ректоры Оңдасын Әшімовтың басшылығымен оқытушылар мен студенттер.

Қатысушылар атап өткендей, маңызды оқиға партияның жаңа «Болашақты құра отырып» доктринасын қабылдау, сондай-ақ, Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев өз сөзінде жас ұрпаққа көңіл бөлгеніне ерекше көңіл бөлінді.

«Нұр Отан» партиясының саяси бюросына СҚМУ-дың Тіл және әдебиет институтының директоры Жанар Таласпаева таңдалғанын атап кеткен жөн.

Біздің университетте Елбасының саясатын қолдай отыра партияның негізгі доктринасының идеясын жетілдіру және қоғам алдында қойылған міндеттерді орындау бойынша жұмыстар жүргізілуде. Жоо-да «Нұр Отан» партиясының «Болашақ» филиалы бар. Оның құрамында 1400 адам. Әрбір факультетте бастаушы партиялық ұйымдар құрылған. Университетте жыл сайын партия бағдарламасын, Тұңғыш Президент Н. Назарбаевтың Жолдауы және елдің дамуын анықтаушы құжаттар бойынша талқылаулар жүргізіледі.

01.11.2013