Біз КВН бастаймыз!

КВН 50 жылдан астам уақыт өмір сүруде, елдің мыңдаған адамдарын біріктіретін көңілді және тапқырлар клубы жүздеген қалаларда бар. Бұл қозғалыс әлдеқашан телешоу форматынан өсіп, шынымен халықтық, маңыздысы студенттер ойыны болып кетті. Біздің жоо-да ерекшеленбей қалмаған.

Көрермендер бұған 31 қазанда өткен университеттік КВН лигасының ширек финалында көздерін жеткізе алды. СҚМУ-дың 1 корпусындағы сахнада барлық факультеттің, тіл және әдебиет институтының өкілдері мен магистранттар құрамасы өз өнерлерін көрсетті. Драйв және позитив бар ойын кезінде де залды жаулап алды.

Әсерлі атмосфера орын алды. Жанкүйерлер өздерінің сүйіктілерін қуана қарсы алды.

Бұл күні көрермендер мен «КВН ойыншылары» үшін жағымды кез барлық командалардың жарты финалға өткендіктері болды. Олар жеңімпаздар кубогын жеңіп алуға ғана емес, сондай-ақ, тағы бір мәрте өздерінің жанкүйерлерін бірегей әзілдерімен және харизмамен таң қалдыруға дайын.

01.11.2013