"Достар" клубының отырысы

Құрметті декандар/директор, кафедра меңгерушілері, құрылымдық бөлімшелердің басшылары!

Қазақ тілі кафедрасы Сіздерді және Сіздердің қызметкерлеріңізді қарашаның 12-сі, сағ. 15.00-де өтетін «ДОСТАР» клубының алғашқы отырысына шақырады.  Өтетін орны: 316/6 корпус.

Осында Сіздер қазақ халқының салт-дәстүрлері, әдеп-ғұрыптары және ырымдарымен таныса аласыздар.  Сіздер қазақ тілінде ойын, бейнесюжеттер арқылы:

• үй иесі мен қонақтарға дұрыс сәлем бере алуға; мерекемен, қоңыспен, жаңа стып алған затпен, үйлену тойымен құттықтай алуға; жолға шыққанда, жұмыста  сәттілік тілеуге үйреніп, күнделікті өмірде қажетті жағдаятта қолдана алуға;
  • кең тараған тұрақты сөз тіркестерімен танысып, оларды қолдана алуға;
  • қазақ әндерін айтуға;
  • бата қабылдай алуға үйрене аласыздар.

Сіздерді күтеміз! Қеліңіздер, клубымыздың қадірлі қонағы болыңыздар!

07.11.2013