Орыс тілі және әдебиеті кафедрасының мамандықтарымен таныстыру рәсімі

Орыс тілі және әдібиеті кафедрасында "Орыс тілі және әдебиеті" және "Журналистика" мамандықарын қала оқушыларына таныстыру рәсімі өтті. Петропавл қаласының үлкен мектептерінің 30-дан астам оқушылары кафедраның оқытушылардың, студенттердің жұмыстарымен танысуға және СҚМУ-да оқу туралы шешімді бекітуге келді.

Олар үшін студенттер өздерінің шығармашылық дарындылықтарын көрсетті: ән айтты, баяндамалар оқыды, мамандықтың болашағы туралы шағын-көріністер көрсетті.

Қазақстанның "Орыс тілі және әдебиеті" және "журналистика" мамандықтары бойынша студенттерді даярлайтын жоо-лары арасында біздің жоо ҚР БҒМ ҰАО рейтингісі нәтижелері бойынша екінші (2012ж.) және үшінші (2010ж.) орындарға ие болғандығын атап кеткен жөн. Бұл болашақ мамандарды даярлау жоғары деңгейде екенін көрсетеді.

07.11.2013