Полковник Л.Альчекеновпен кездесу

Әскери кафедра біздің жоо-да 15 жыл бұрын запастағы офицерлерді ҚР қарулы күштері үшін даярлау мақсатында құрылды. Жас жігіттер СҚМУ-ды аяқтаған соң әскери мамандық та алып шығады. Сөзсіз, бұл олардың жұмысқа тұруларына мүмкіндік береді. Бұл жайлы кафедра студенттерінің Қазақстанның Қарулы Күштерінің ракеталы жасағы мен артиллериясының қолбасшысы, оттық жеңу бойынша құрлықтағы жасақтың бас қолбасшысы Лут Альчекеновпен кездесуінде айтылды. Ол ҚР ӘҚ офицерлердің қызметінің болашағы туралы сөз қозғады және көрермендердің сұрақтарына жауап берді.

Бүгінгі таңда әскери кафедрада 180-ге жуық студент (ақысыз оқу негізінде) үш әскери-тәрбиелеу мамндықтары бойынша оқитындығын атап кеткен жөн: "Мотоатқыштар бөлімшесі мен бөлімінің ЖӘМ-да әскери қолдану", "Мотоатқыштар бөлімінде әлеуметтік-тәрбиелеу жұмыстарын ұйымдастыру", сондай-ақ, "Психология". Олар бәрі ҚР қарулы күштерінде талап етіледі.

07.11.2013