«Шаңырақ»: сезонының ашылуы

«Шаңырақ» студенттер театры өзінің 13 сезонының ашылуын «Пай, пай, Шаңырақтың жастары-ай!» атты театрланған концертімен бастады. Осы жылы әртістер құрамы толықтай дерлік жаңартылды. Бүгінгі таңда труппада 15-тен артық адам, жас әртістер сахнада өздерін ерекше ынтамен көрсетті. Сондықтан да көрермендермен тілдесудің осы үлгісі таңдалды.

Көптегендер үшін бұл күн бастама болды. Көңілді скетчтер, көпшілікке мәлім әндер мен билер: жалпы, көрермендерді қуантарлықтай болды.

Концертте кештің қонақтары, С. Мұқанаов атындағы сазды-драма театрының және «Алуа» хореографиялық ансамбльдің әртістері, қатысты. Студенттермен бірге «Шаңырақ» театрының режисері Шолпан Айтибаева да өнер көрсетті.

Бүгінде театрда қазіргі заманғы жанрлар қолданылады және маңызды міндеттер қойылады: дарынды жастарды театр өнеріне тарту, ұлттық және қазіргі заманғы шет ел драматургін оқу, мемлекеттік тілдің мәртебесін көтеру және қолдау.

08.11.2013