ЖОО-да көптілдік оқытуды ұйымдастыру

"ЖОО-да көптілдік оқытуды ұйымдастыру" тақырыбында университет ПОҚ-ы үшін ғылыми-әдістемелік семинар өткізілді. Мұнда педагогтерге студенттердің қазақ, орыс және шет тілдер білімін дамыту тәсілдері ұсынылды: қостілдік сабақтар ұйымдастыру (екі тілде екі оқытушымен бірге), терминологиялар мен түпдеректерді қолдану, мысалы, ағылшын тілінде сыныптантыс шаралар, үш тілдегі сөз тіркестері мазмұнында куратор сағаттарын өткізу.

Бұл тапсырмаларды тіпті шет тілі сөздерін онша меңгермеген оқытушы орындай алады. Және өз мысалдарында студенттерге бүгінгі таңда еркін көптілдік қатынасу тұлғаның кәсіби қалыптасуының маңызды құрамы болып табылатынын көрсету.

14.11.2013