"Нұр Отан" партиясының жаңа Доктринасын талқылау

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Нұр Отан" партиясының жаңа саяси Доктринасын орындауда жоо-ң міндеттері" тақырыбында ғылыми-теориялық конференциясы өтті.

Іс-шараға "Нұр Отан" партиясының облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Артур Молдағұлов қатысты.

СҚМУ ректоры Оңдасын Әшімов кездесуді аша отырып атап кетті: "Бүгінгі конференция "Нұр Отан" партиясының алдына қойылған басты және қоғам алдында қойылған жалпы бағыттар мен міндеттерді талқылауды шамалайды. Біздің университетіміз Доктринада көрсетілген бағдарламаларды орындауда өз үлесін қосуы тиіс. Бүгін университеттен партияның мүшесінде 1464 адам. Сапалы құрам жоо-ң қызметкерлері және студенттерімен ұсынылғакн».

Студенттерге шығармашылық және интеллектуалды әлеуеттерінің орындалуы , өздерінің лидерлік қасиеттері мен азаматтық белсенділіктерін көрсету мүмкіндіктері үшін қолайлы жағдайлар туғызылуда. Рухани және ұлтаралық бірлікті нығайту жөнінде іс-шаралар жүргізілуде.

"Нұрлы болашақ жолында" доктринасында жеделдетілген экономикалық дамудың түйінді шарттары болып білім мен инновация табылады деп анықталған. ЖОО-да олар 5 ғылыми орталықта және 10 ғылыми-зерттеу зертханаларында, сондай-ақ, 63 СҒО-да орындалады.

Жалпы конференцияның қатысушылары атап өткендей тек Президенттің саясатын, ұлт бірлігі мен ынтымақтастығын кеңінен қолдау қазақстандықтардың лайықты өмір сүруі мен Отанымыздың гүлденуін қамтамасыз етеді. Және біздің университет осы үдеріске өз үлесін қосуға ниеттенеді.

14.11.2013