Қазақстанның Tұңғыш президенті Н.Ә.Назарбаев – халықаралық деңгейдегі көшбасшы

«Қазақстанның Tұңғыш президенті Н.Ә.Назарбаев – халықаралық деңгейдегі көшбасшы» аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференцияның қатысушылары университеттің студенттері, магистранттары және оқытушылары болды.

Шараны аша отырып, тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Мұқарам Тайжанаова атап өтті, - тәуелсіздік жылдар бойы елдің қол жеткізген барлығы – Елбасымыздың дана саясатынның нәтижесі.

Өз сөздерінде студенттер мен магистранттар Нұрсұлтан Назарбаевтың тарихи үдерісте алатын орны туралы айтты. Қоғамды ақпараттандыру, энергетикалық тиімділікті арттыру, жастар саясаты, көптілділік, тұрғындар арасында салауатты өмір салтын жүргізуге тәрбиелеу секілді тақырыптар қозғалды. Осының бәріне Елбасы әрдайым ерекше көңіл бөледі.

Жақсы оқу үлгерімі, жоғары оқу орнының ғылыми және қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны үшін конференцияда үздік студенттер марапатталды. Ол ректор, Манаш Қозыбаев, Мағжан Жұмабаев, Скрябин грантының иегерлері мен президент стипендиаттары. Біздің оқу ордамызда 21 студент Елбасы шәкіртақысының иегерлері.

03.12.2013