«БОТА» қоры үздік студенттерді компьютерлермен марапаттайды

Қараша айында «БОТА» қорының Білім беру гранттары бағдарламасының үздік стипендиаттарын бағалы сыйлықтармен марапаттауы өтті. Жастар марапатқа өткен оқу жылында өте жақсы көрсеткіштер көрсеткендері үшін және үздік волонтерлік жұмыстары лайықталды. ББГБ табыскер студенттерінің саны жылдан жылға артуда. Егер 2011 жылы 12 жеңімпаз болса, 2012 жылы 32 стипендиат марапатталды.

Биыл марапаттау салтанатында стипендиаттар және волонтерлік жобалары үздік деп танылған 5 студент оқитын Қазақстанның барлық жоғары оқу орындары арасынан Бағдарламаның 86 үздік студенттерінің есімдері аталды. Бәйге жүлдегерлер арасында 2-і М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің 4 курс студенттері. Олар мүлдем түрлі мамандықтардан – «Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану» (Альжанова Гүлжайнар)  және «Мемлекеттік және жергілікті басқару»  (Бекмағамбетова Назгүл). Гүлжайнар мен Назгүл ББГБ кезекті семинарында «Жанжалдар мен мәселелерді шешу, сабырлылық» және «Кәсіби карьераның бастамасына дайындық, 2 бөлім» тақырыптарында 2012-2013 академиялық жылдың нәтижелері бойынша өте жақсы көрсеткіштері үшін нетбуктармен марапатталды.

Шын жүректен бәйгенің жеңімпаздарын марапаттарымен құттықтаймыз!

04.12.2013