Қазақстан саясаттанушыларының конгресі

Мәдениет және ақпарат министрлігінің бастамасымен Қазақстан саясаттанушыларының конгресі 25 қарашада Алматы қаласында Қазақстан ғылым Академиясының ғимаратында өтті. Оның 100-ден астам қатысушыларының арасында СҚМУ-дың тарих және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының доценті, тарих ғылымдарының кандидаты Людмила Гривенная да болды.

"Оны өткізудің басты мақсаты отандық саяси ғылымның өзекті мәселелерін талқылау болып табылады, - деп айтып өтті Людмила Александрқызы, - сондай-ақ, ғылыми-сараптама бірлестігінің өкілдерінің күштерін оларды шешу жолдарын жасау үшін біріктіру".

Отырысқа парламент депутаттары, ғылыми-зерттеу және сараптама ұйымдарының, мемлекеттік органдардың және бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері қатысты. Конгресс жұмысының қорытындысы бойынша қарар қабылданды.

05.12.2013