"Рыцарлық құмарлықтар" сазды комедиясы

"Кривое зеркало" халықтық студенттер театры көрермендерін Валентин Красногоровтың "Рыцарлық құмарлықтар" сазды комедиясының премьерасымен қуантты.

Жас әртістер сахнада сомдаған пьесаның сюжеті "Ромео мен Джульеттаны" еске түсіреді - дәл сондай қас отбасылар мен балаларының ажырамас махаббаты.

"Қойылыммен 2 ай жұмыс істедік, - деп театрдың режиссері Наталья Петрова айтыпотыр. Әртістердің міндеті 15 ғасырдағы Испания жағдайы мен адамдар арасындағы қарым-қатынас бірігетін спектакльді жарқын әрі ойын-сауық түрінде, біздің кезімізде де өзекті етіп қою".

"Рыцарлық құмарлықтар" -  фарс түріндегі терең ойлы стильмен жазылған спектакль. Осы спектакльдің ерекшелігі - театрдың әртістерімен орындалған аздаған музыкалық бөліктер.

Сазды комедияның премьерасы сәтті өтті, себебі махаббат барлық кезеңде болды және өміріміздің ең бір маңызды сәттеріміз болып қала бермек.

09.12.2013