Қазақстан ғалымдары - Отанға

Дөңгелек үстел басына ЖОО-ң барлық факультеттерден оқытушылар мен студенттер жерлестеріміздің, Солтүстік Қазақстан облысының ғалымдары, тумалары, мұраларын талқылауға жиналды. "Қазақстанның ғалымдары - Отанға" атты тақырыпта шара өтті.

Дөңгелек үстелге қатысушылар ғылымға еңбектері сіңген көрнекті тұлғалар жайлы баяндамалар оқылдыб атап айтқанда, М.Қозыбаев, Т.Көкетаев, В.Цатурян, М.Айтхожин, Г.Овчинников, сондай-ақ, қазіргі заманғы студенттердің ғылыми-зертту жұмыстарының негізгі үрдістері жайлы айтылып өтті.

Осы күнгі жас ғалымдар үшін - олар Отан игілігі үшін адал және нәтижелі еңбек етуде мысал.

10.12.2013