СПФ-та жұмыс берушілердің қатысуымен өткізілген семинар

Бүгін саз педагогика факультетінде студенттердің таңдаулы пәндері оқу бағдарламаларын құру кезінде ұсыныстары есепке алынатын жұмыс берушілердің талаптарының есепке алынуымен құрылады. Факультетте жыл сайын "Жұмыс берушілердің білім беру бакалаврларын даярлауды жетілдірудегі рөлі" ғылыми-тәжірибелік семинары өткізіледі. 2014 жылдың 9 қаңтарында ол мемлекеттік мекемелердің, мектептердің, гимназиялардың, балабақшалардың өкілдерінің қатысуымен өтті. Мұнда олар оқу үдерісін жетілдіруде өз ұсыныстарын ұсына алды.

Семинарда әлеуметтік педагогтердің, бастауыш сынып мұғалімдерінің, дефектологтар мен психологтардың жұмыстарының ерекшеліктері жайлы айтылды, сондай-ақ, саз білім беру бакалаврларын даярлаудың өзекті сұрақтары қарастырылды.

13.01.2014