Назарбаев Университетіндегі Жоғары білім беру мектебі

Назарбаев Университетіндегі Жоғары білім беру мектебі жаңа оқу жылына магистратура және докторантура бағдарламаларына талапкерлердің құжаттарын қабылдайтынын жариялайды. Оқу барысында халықаралық дәрежеге ие оқытушылар студенттерге болашақта Қазақстан Республикасының білім беру саласының даму векторларын айқындайтын жоғары дәрежелі маман болуына қажетті жоғары деңгейдегі білім береді.

Назарбаев Университетіндегі Жоғары білім беру мектебі келесі оқу бағдарламаларын ұсынады:

Ph.D. in Еducation

• M.A. in Multilingual Education
  • M.Sc. in Educational Leadership

M.Sc. in Educational Leadership бағдарламасы салаларына қарай 4 түрлі мамандандыруға бөлінеді:

• Preschool Education (Мектепке дейінгі білім беру)
  • School Leadership (Орта білім беру)
  • Higher Education (Жоғары білім беру)
  • Inclusive Education (Инклюзивті білім беру)

Назарбаев Университетіндегі Жоғары білім беру мектебі 2014 оқу жылындағы M.Sc. in Educational Leadership бағдарламасына оқуға түсуге үміткерлер үшін білімдерін жетілдіруге арналған магистратураға дайындық бағдарламасын ұсынады.

Бағдарламаға құжат тапсыру кезеңі казірден бастап 2014 ж. 14 ақпанына дейін жүзеге асырылады. M.A. in Multilingual Education және M.Sc. in Educational Leadership бағдарламаларына құжат тапсыру 2014 ж. 17 ақпанынан 17 мамырға дейін созылады.  Докторантура бағдарламасына құжат тапсыру 2014 ж. 17 ақпанынан 30 мамырға дейін жүзеге асырылады.

Назарбаев Университетіндегі Жоғары білім беру мектебінің оқу бағдарламалары туралы толық мағлұматты http://gse.nu.edu.kz/gse/MAIN/Programmes сайтынан және Жоғары білім беру мектебіне тікелей хабарласу арқылы алуға болады.

22.01.2014