Жастар бастамаларының орталығының қызметкерлерімен кездесу

Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің жатақханаларында СҚО Жастар саясатының мәселелері бойынша басқармасы мен Жастар бастамаларының орталығының қызметкерлерінің жатақханада тұратын студенттермен кездесуі өтті.

Бөлмелерге кіріп шыққаннан кейін Президент Жолдауын, облыстағы жастар саясатын түсіндіру бойынша, Жастар бастамаларының орталығы мен оның қызметтері туралы әңгіме өткізілді. Студенттердің жатақханаларда тұрудың әлеуметтік-тұрмыстық жағдайларына қанағаттанушылық дәрежесін айқындау бойынша аноним түрде сауалнама өткізілді.

Жасалған жұмыстардың нәтижелері бойынша студенттер қалашығында тұрып жатқан студенттермен жұмысты жетілдіруге мүмкіндік беретін ұсынымдар мен ұсыныстар жасалады.

03.02.2014