"Музыка пәндері" кафедрасында интеллектуалды ойын

7 ақпан күні "Музыка пәндері" кафедрасында ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың Жолдауы бойынша "Молодежь - двигатель нового курса" тақырыбында 1-3 курс студенттері арасында интеллектуалды ойыны өтті. Әр команда Жолдау бойынша өз блоктарын қызықты етіп ұсынды: "Білім", "Мәдениет", "Әлеуметтік бағыт". МО-12 тобының студенттері Жолдауда көрсетілген әлеуметтік саясатты жүзеге асырудың негізгі бағыттары ұсынылған деректі фильм түсірген. Ойынның 2 бөлімінде Жолдаудың негізгі жайларының мәселелері бойынша Брейн-ринг жүргізілді. Ойын қорытындысы бойынша МО-12 тобының студенттері топ жарды (тәлімгері Шеффинг Е.Н.)

12.02.2014
Кафедра МД