Форум-эстафета «Мәңгілік Ел»

Ашық жалаулар, костюмдер, әуе шарлары, жапа-тармағай қол шапалақтаулар – дәл осылай университетімізде «Мәңгілік Ел» патриоттық форум-эстафетасы басталды.

Бұл күні залда СҚМУ, қала колледждерінің, ҚР ІІМ ІӘ ӘИ, Қазақстан ұллтар ассамблеясының ең белсенді және елінің болашағына бейжай қарамайтын жас жігіттер мен қыздар, сондай-ақ, облыс аудандарының делегаттары жиналды. Ел Президенті Н. Назарбаевтың «Қазақстан 2050: Бір мақсат, бір мүдде, бір болашақ» атты Жолдауында дыбысталған «Мәңгілік Ел» патриоттық идеясымен рухтандырылған барлығы 500-ден астам адам бастарын қосты. Облыс әкімі Самат Ескендіров қоғамның азаматтық күшін нығайту, тәуелсіздік жетістіктер мен әлемнің 30 дамыған елдер қатарына ену маңыздылығын сақтау үшін осы концепция негіз болуы тиіс.

Іс-шарада жас патриоттар – студенттер, курсанттар, СҚО ауылдарынан келген жас мамандар сөз сөйледі.

Бұл форум-эстафета Қазақстанның бірнеше облыстарында өткізілді. Оның символы – аймақтан аймаққа тапсырылатын «Мәңгілік Елге» арналған Қалау кітабы. Оның беттерінде солтүстік қазақстандық жастар да ұлттық идеяны қолдайтындықтарын білдірді.

21.02.2014