Олимпиадалар, конференция, фестивал

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Иран Ислам Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшілігі ақпараты бойынша келесіні хабарлайды.

2014 жылғы І6-20 тамыз аралығында Тегеранда математикадан 15-ші халықаралық, химиядан 7-ші халықаралық және статистиқадан 1-ші халықаралық олимпиадалары өткізіледі.

2014 жылғы 14-15 мамыр аралығында Сари Ауылшаруашылык ғылымдары және табиғи ресурстар университетінде 4-ші халықаралық «Экология түйткілдері және дендрохронология» конференциясы өтқізіледі.

2014 жылғы мамыр айында Имам Хумейни атындағы халықаралық университеті (Қазвин қаласы) сәулет өнерінен Каспий теңізі аймағының студенттері фестивалі өтеді. Толық ақпаратты www.acssu.org сайтында алуға болады.

Ақпарақттық хат.

25.02.2014