Педагогика кафедрасы конференция өткізеді

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ Сазды-педагогикалық факультетінің «Педагогика» кафедрасы 2014 жылдың 4 наурызында «Қазіргі қоғам жағдайындағы жастардың өзіндік сана-сезімінің қалыптасу және бейімделу мәселелері» атты Аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Конференцияға қатысуға барлығы 35 мақала тапсырылды. Конференция жұмысы 2 кезеңде өтеді.

Пленарлық отырыс М.Қозыбаев атындағы СҚМУ №10 корпуста 11.00-12.00 уақытта 302 ауд. болады.

Секция жұмыстары 2 бағыт бойынша М.Қозыбаев атындағы СҚМУ  №10 корпуста (12.00-13.30):

• 1 секция. Педагогика, психология, арнайы педагогиканың көкейкесті мәселелері. (ауд.308/10)
  • 2 секция. Тұлғаның әлеуметтік даму мәселелері (ауд.312/10).

Конференцияның қорытындысы бойынша қатысушыларға сертификаттар және конференция материалдарының жинағы тапсырылады.

27.02.2014