"НҰР ОТАН" партиясына 15 жыл

"1 наурыз "Нұр Отан" партиясына құрылу сәтінен бастап 15 жыл толды. Бұл уақыт аралығында партия жеңістің оңай емес жолынан өтті. Бүгінгі таңда оның мақсаты - Елбасының стратегиялық бағыты айналасында азаматтық қоғамды нығайту, "Қазақстан - 2050" Стратегиясының" орындалуын бүкіхалықтық қолдауымен қамтамасыз ету". - Осы жайлы тарих ғылымдарының кандидаты Зәуре Картова өткен аптада университетте өткізілген ашық дәрісте студенттерге айтып өтті.

Университетімізде "Нұр Отан" партиясының "Болашақ" филиалы қызметін жасауда. Ол әр факультетте бастаушы партиялық ұйымдарды біріктіреді. Бүгін оның құрамына 1500 жуық адам кіреді. "Болашақшылар" әдейі студенттерге арнап СҚМУ кітапханасында еліміздің басты партиясының қалыптасуы және қызметі туралы айтып беретін кітаптар көрмесін ұйымдастырды.

03.03.2014